Oferta

Kierowca C+E (Niemcy) – bez doświadczenia (darmowy kurs i szkolenie)

DE
Różne lokalizacje
2500 EUR netto / mies.
JĘZYK WYMAGANY
Niemiecki / angielski
ZAKWATEROWANIE
Opłacone

Nasza oferta

Dotychczasowa praca jest dla Ciebie mało atrakcyjna? Myślisz o jej zmianie i przebranżowieniu? Postaw na pewny zawód z wysokimi zarobkami – z nami możesz zostać kierowcą kategorii C+E, bez ponoszenia kosztów wyszkolenia!

Koszty szkolenia na kierowcę CE (kod 95) pokrywa pracodawca. Szkolenie odbywa się w Jeleniej Górze, gdzie gwarantujemy darmowe zakwaterowanie podczas całego czasu jego trwania. Po odbyciu szkolenia zapewniamy pracę w Niemczech bezpośrednio w spedycji. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

 

Zakres obowiązków

Wymagania

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia (UE) nr 2016/679 (dalej: „Rozporządzenie”), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję lub stanowisko wymagające podobnych kwalifikacji. Moja zgoda obejmuje cały etap rekrutacji ogłoszonej i prowadzonej przez Humanus Personalservice GmbH.

Wyrażam również zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Humanus Personalservice GmbH

Jak nasi pracownicy oceniają współpracę z Humanus?

 • Witam, pracowałam przez różne Agencje i powiem szczerze, że Humanus jest najlepszą. Wszystko można załatwić bez problemowo, oferta pracy rewelacyjna i adekwatna do umiejętności. Z koordynatorem świetny kontakt. Polecam! Zdecydowanie najlepsza Agencja. 🙂

  Justyna
  PRACOWNIK PRODUKCJI
 • Nigdy nie miałem żadnych problemów. Wypłaty były zawsze na czas i wszystko było w porządku. Gorąco polecam

  Michał
  SPAWACZ
 • Po 8 miesiącach pracy w tej agencji rekrutacyjnej nie miałem jeszcze żadnych negatywnych doświadczeń. Wynagrodzenie przychodzi na czas, doradzają, a w razie potrzeby pomogą.

  Grzegorz
  ELEKTRYK
2
9
Po prostu uczciwa praca.